Skip to content
016 502 763Diestsesteenweg 406 3202 Rillaar
Facebook page opens in new windowX page opens in new windowDribbble page opens in new window
Kinesist-Rillaar
Jan Van Goethem
Kinesist-Rillaar Kinesist-Rillaar
  • Home
  • Therapieën
    • Myofasciale therapie
    • Tractie
    • Manuele therapie
    • Incontinentie therapie
    • Medische trainingstherapie
    • McKenzie therapie
    • Shockwave therapeut
    • Lymfedrainage
  • Contact
Search:
Zoeken
  • Home
  • Therapieën
    • Myofasciale therapie
    • Tractie
    • Manuele therapie
    • Incontinentie therapie
    • Medische trainingstherapie
    • McKenzie therapie
    • Shockwave therapeut
    • Lymfedrainage
  • Contact

Contacteer mij

Email

info@kinesist-rillaar.be

Adres

Diestsesteenweg 406
3202 Rillaar

Telefoon

  • 016 502 763
  • 0477 265 548

Mijn praktijk


Grotere kaart weergeven

Kinesist-Rillaar
© Copyright 2018   |   Site ontworpen door Webdesign DMC   |   All Rights Reserved   |   Powered by WordPress
Go to Top
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Statistieken
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}